Singltrek kemp u Singltrek Centra

Pokud nepotřebujete pohodlnější ubytování a vystačíte si se spaním ve stanu, pod širákem nebo v autě, přijeďte do kempu, který je přímo na pláži koupaliště u Singltrek Centra. Je to rozhodně nejlevnější varianta. Navíc zažijete spoustu legrace a vždy budete přímo u centra dění a akcí na Singltreku pod Smrkem.

Cena tohoto ubytování na jeden den je 50 Kč za auto (100 Kč za obytný vůz nebo přívěs), 50 Kč za osobu, 50 Kč za stan. Děti do 12 let ubytováváme zdarma.

POZOR! Singltrek Centrum provozuje z důvodu „místních zvláštností“ pouze tu část kempu, která je nad stezkou. Zbytek kempu včetně chatek má jiné provozovatele, jiné podmínky ubytování, jiné ceny a nemá vazbu na Singltrek.

 

Singltrek Pension a Restaurace U Všech andělů

Singltrek Pension se nachází kousek od náměstí Nového Města pod Smrkem, cca 5 min na kole od nástupního místa Singltrek Centrum. Patří do sítě služeb značky Singltrek, takže bajkeři mohou očekávat služby v té nejvyšší kvalitě. Pension má kapacitu 16 lůžek s možností několika přistýlek, úschovnu a myčku kol. K pensionu patří také sezónní Singltrek Restaurace (přístupná od čtvrtka do neděle také nebydlícím hostům) a příjemná venkovní zahrádka.

Více informací najdete zde. Ubytování můžete rezervovat na tomto odkazu: Rezervace ubytování

Pension a Restaurant U Všech andělů najdete také na Facebooku.

 

Hotel Antonie**** 

Prémiovým partnerem Singltreku pod Smrkem pro luxusní ubytování je Hotel Antonie**** ve Frýdlantě.

Hotel Antonie**** nabízí luxusní ubytovací, kongresové, restaurační, wellness a spa služby. Spolu s nimi je pod jednou střechou také komplexní sportovní zázemí. Budova hotelu nese rysy funkcionalismu posíleného o technologie 21. století.

Komplex Hotelu Antonie**** je v regionu Frýdlantska ojedinělý co do šíře nabízených služeb (jak pro hotelové hosty, tak pro nebydlící návštěvníky). Je koncipován jako komorní zařízení s ubytovací kapacitou pouhých 46 osob ve dvoulůžkových pokojích.

 

Seznam dalších, ověřených ubytovatelů v okolí Singltreku pod Smrkem najdete na tomto odkazu.